משאבת חום ,חימום תת ריצפתי,חימום תת רצפתי,משאבות חום אינוורטר מהי טכנולוגיית INVERTER ?...

  
 
 
 

 

מהי טכנולוגיית INVERTER ?...

יתרונות מערכת INVERTER  
מהי טכנולוגיית אינוורטר וכיצד היא פועלת?...     
המדחס
שסתום התפשטות
מנועי מפוחים 
מערכת הבקרה 
                


יתרונות מערכת מיזוג מסוג אינוורטר:                                 

חיסכון עד 50% בעלויות החשמל בהשוואה למערכת מסוג מהירות קבוע ON-OFF ,חימום שאינו מייבש, בניגוד למזגני on-off מהדור הישן , עבודה בתנאי חוץ קיצוניים, חימום בחורף גם בטמפ' מינוס 10 - מעלות בחוץ ,יחידה חיצונית אחת, (אסטטיקה)לא עוד מספר רב של מנועים מסביב לבית ,היחידה מווסת את התפוקה לפי דרישה מ10% עד 100% צריכת חשמל , אפשרות לפיקוד מרכזי לכל הבית עם ממשק לבית חכם ,שליטה מאינטרנט,פיקוד לכל קומה ועוד..
מהי טכנולוגיית מזגן INVERTER וכיצד היא פועלת ?...

INVERTER -תהליך INVERTER הוא תהליך בו ממירים זרם חילופין (AC) לזרם ישר (DC) ע"י המרה זו ניתן לווסת את ההספק החשמלי או התדר של רכיבי מערכת המיזוג ולשלוט על תפוקת המזגן ותצרוכת החשמל בין 10%-100%       


המדחס- הרכיב העיקרי ששונה הוא המדחס, לב המערכת. המדחס במערכת INVERTER הינו מנוע המסוגל לשנות את מהירותו . זאת, על ידי שינוי בהספק החשמלי או התדר בו הוא עובד ,שינוי המהירות (מהירות הסיבוב של המדחס) מגדילה ומקטינה את תפוקת מערכת מיזוג האויר ותצרוכת החשמל בהתאם.                                                     INVERTER מזגן
שסתום התפשטות
- במערכת INVERTER הוחלף רכיב ההתפשטות הפשוט והלא יעיל (צינורית הקפילר) בשסתום התפשטות אלקטרוני השולט בלחצי העבודה ,זרימת הקרר (גז הקירור) של המערכת באופן מדוייק ויעיל הרבה יותר.
מנועי מפוחים-
מנועי המפוחים (המאווררים ביחידות החיצונית והפנימית) צריכים גם הם להיות במהירות משתנה. זאת בכדי לסייע לשליטה טובה יותר בניצולת הכוללת של מערכת מיזוג אויר,ברוב מערכות המיזוג מותקנים מנועי מפוחים בטכנולוגיית INVERTER על מנת להגיע לדיוק ויעילות מקסימליים.
מערכת בקרה
- מערכת הבקרה של מערכות מסוג INVERTER הן ה"מוח" של המערכת . מערכת הבקרה מתאמת בין הרכיבים השונים, תנאי מזג האויר ודרישות המשתמש במערכת .מערכת הבקרה היא האחראית לשילוב הטוב של חיסכון בחשמל ונוחות.
בגרף הבא ניתן לראות את צריכת החשמל/ פעולת מערכת מדחס במהירות קבועה ומדחס INVERTER

רב מאייד 4 יחידות פנים על יחידה חיצונית אחת

חזרה לראש העמוד

דרונט בניית אתרים