משאבת חום ,חימום תת ריצפתי,חימום תת רצפתי,משאבות חום אינוורטר מזגני דייקין VRV DAIKIN

  
 
 
 

 

דייקין-DAIKIN-VRV

80 שנה של מצויינות!VRV דייקין
קונצרן DAIKIN דייקין נוסד ביפן בשנת 1924 . תוך תפיסת עולם המשלבת שאיפה למצויינות וחדשנות יחד עם
הקפדה בלתי מתפשרת על איכות ואמינות.
כיום DAIKIN הינה החברה הגדולה בעולם בתחום מיזוג האוויר עם מחזור עסקים שמגיע ל-7 מילארד דולר
מערכות מיזוג האוויר של DAIKIN ניצבות בחזית הטכנולוגיה העולמית. המערכות מבטיחות ומקיימות מיזוג אוויר אופטימלי בטמפטורה יציבה ,בשקט מוחלט תוך חיסכון משמעותי בחשמל ובנפח היחידות.

איכות ללא הפסקה:
טכנולוגיית ה-|| VRV המהפכנית ( Variable Refrigerant Volume ) פרי פיתוחה המקורי של מעבדות דייקין DAIKIN ,פועלת בצורה שונה מזו של מערכות מיזוג המרכזיות הפשוטות המוכרות לכולנו.
במערכות הפשוטות שהכרנו עד היום המדחס נכנס לפעולה ברגע שיש דרישה לטמפרטורה מסויימת וברגע שהחלל הממוזג מגיע לטמפרטורה המתבקשת המדחס מפסיק לעבוד , מיד כשיש שינוי בטמפרטורת החדר המדחס שוב נכנס לפעולה וככה חוזר חלילה .בגלל צורת העבודה הזו יש הרגשת ה"נדנדה" הלא נעימה של הטמפרטורה ,אורך חיי המדחס מתקצר בגלל הפעלות והפסקות רבות וכמובן הטמפרטורה של החלל אף פעם לא מושלמת מאחר והסטייה הינ כ-3 עד 4 מעלות ותמיד יש הרגשת יובש במיוחד חימום של המזגן.
במערכות DAIKIN ,עיקרון הפעולה של נפח משתנה של נוזל הקירור ,פותרת את כל הבעיות שציינו . כך שהמיזוג משתנה בצורה רציפה בהתאם לצורך ולדרישות . בזכות טכנולוגיה זו המערכת חסכונית יותר בצריכת החשמל,יעיל יותר ,נעים יותר (אין הרגשת ה"נדנדה" הסטייה היא פחות מחצי מעלה) הלחות היחסית נותרת ברמה נוחה (אין הרגשת יובש במיוחד בחימום) וכמובן אורך חייו של המדחס ארוך עד פי 4 מאחר ואין הפעלות והפסקות על כל סטייה קטנה.

מיזוג מושלם של מיחשוב ונוחות:
יתרון נוסף במערכות דייקין  DAIKIN היא החיסכון הרב בחלל, אין לנו צורך בתעלות ובזכות זה אין הפסדי אנרגיה עבור התעלות מיזוג וכמובן אין מפגע אסתטי שכרוך בתעלות.הבקרה הממוחשבת מאפשרת לשלוט בכל חדר בנפרד,באופן עצמאי ,על הפעלה,טמפרטורה ועוצמת זרם האוויר.
בנוסף ,ניתן לשלוט על כל היחידות באמצעות שליטה מרכזית מופעלת מחשב. כל המערכות ניתנות להפעלה מרחוק באמצעות האינטרנט או הטלפון.
DAIKIN דייקין מציעה מבחר שלטים רחוקים להפעלה נוחה ופשוטה של המערכת .קיימות 72 אופציות לבחירתך של יחידות פנימיות.גדולות ,קטנות,נסתרות,תקריות,רצפתיות,פינתיות ועוד ועוד.
גם היחידות החיצוניות הקומפקטיות תופסות נפח מצומצם . מערכות דייקין DAIKIN מציעות גם גמישות עתידית : ניתן לשנות , להוסיף ולגרוע יחידות פנימיות ללא שינוי של היחידה החיצונית ושאר חלקי המערכת.
חשוב לציין ,אחד היתרונות המשמעותיים של מערכות דייקין DAIKIN היא בעובדה שכל הרכיבים והחלקים מיוצרים על ידי יצרן אחד,בזכות זה אין בעיות של חוסר התאמה ומחסור בחלקים,למעשה הלקוח מקבל שירות מגוף אחד בלבד ואין סיבה שיפול בין הכיסאות.

חיסכון :
מערכות האקלים של  דייקין DAIKIN מספקות אוויר ממוזג ברמה הגבוהה ביותר, תוך חיסכון משמעותי של כ- 50% בחשבון החשמל. יעילות מדהימה זו נובעת בזכות הניצולת התרמו-דינמית הגבוהה , האפשרות לווסת את טמפרטורת העבודה של כל יחידה פנימית בנפרד והיכולת המשתנה בצורה רציפה, להפנות עודפי כוח קירור לאיזורים שנדרשים להם במיוחד. טכנולוגיית ה-|| VRV הבלעדית של דייקין  DAIKIN ,מאפשרת להשיג קירור/חימום מושלם בעלויות מפחתות בצורה דרמטית.

גם השכנים נהנים מן השקט:
היחידות הפנימיות והחיצוניות של מערכות האקלים של דייקין DAIKIN פועלות ברמות שקט חסרות תקדים. יחידה פנימית מייצרת רמת רעש נמוכה של עד 25 דציבלים. להשוואה :רמת דציבלים בחדר שקט ללא אנשים הינה כ- 40 , למעשה יש צורך להתרכז במיוחד כדי להצליח לשמוע רעש כל שהוא בזמן המיזוג.
את רמת הרעש הנמוכה במיוחד של היחידה החיצונית ניתן להוריד ב- 8 דציבלים .

|| VRV - קירור באמצעות אינוורטר בלבד.
* מערכת קירור מקיפה שמבוססת על יחידה אחת.
* עד 16 יחידות פנימיות מופעלות מיחידה חיצונית אחת, ללא צורך במתאם.
* קו המערכות בעוצמה של 4 עד 10 כ"ס ,מתאים בצורה אידאלית לפרוייקטים
קטנים : וילות ,קוטג'ים, קומת משרדים וכ'.

|| VRV - אינוורטר עם משאבת חום.
* קירור וחימום מבןצעים ע"י מערכת אחת.
* עד 40 יחידות פנימיות ניתנות להפעלה מיחידה חיצונית אחת ,ללא צורך במתאם.
* טווח הספקים רחב ,החל ב-4 כ"ס עד 48 כ"ס ,בקפיצות של 2 כ"ס ,עונה על כל דרישות הלקוחות הן במנים גדולים והן בקטנים.

|| VRV מיחזור חום.
* לקירור ולחימום ממערכת אחת בו זמנית בפעולה סימולטנית.
* ניתן להפעיל עד 40 יחידות פנימיות מיחידה חיצונית אחת,ללא צורך במתאם.
* טווח הספקים רחב של 5 כ"ס עד 48 כ"ס ,עם קפיצות של 2 כ"ס ,
* מיחזור חום מתבצעת באמצעות הפניית החום שנפלט מן היחידות הפנימיות בזמן הקירור לאיזורים שדורשים חום.
* יחידת BS ממתגת את המערכת ממצב קירור לחימום ולהיפך.

360 מעלות של נוחות :
טכנולוגיית מחליף החום:
מערכת ה -|| VRV המהפכנית ,עושה שימוש במנגנון שליטה יחודי ומתוחכם,המאפשר בקרה מלאה על מיזוג האוויר,בחללים קטנים וגדולים באותה יעילות.שכלול זה מאפשר לשלוט במערכת בת עד 40 יחידות מיזוג פנימיות ,כשכל אחת מהן יכולה להיות מסוג אחר ולפעול בהספק אחר. כך ניתן להשיג התאמה מושלמת של עוצמת המיזוג ,לדרישות השונות של השוהים בחדריו השונים של הבית.
קביעה מדוייקת של הטמפרטורה בחדר:
שסטום התפשטות אלקטרוני חדשני, שולט על נפח נוזל הקירור ומביא לטמפרטורה אחידה ויציבה ברמת דיוק של 0.5 +/- מעלות.בניגוד למיזוג מרכזי רגיל ,במערכות  דייקין DAIKIN ,לא ניתן לחוש בשינויים שנגרמים מהפעלת /הפסקת המערכת בעת הגעה לטמפרטורה הנדרשת.אין הרגשת חוסר קור או חום( ה"נדנדה" הלא נעימה)ההרגשה הנוחה והנעימה נשמרת בכל רגע ורגע.יעילות המערכת מונעת שינויים תכופים בזרם החשמל ומקלה על התחזוקה.

להזמנת מערכת דייקין DAIKIN לחץ

דרונט בניית אתרים